У пошуках виходу з кризи…

art_411_6078071

Як показує практика роботи партійних організації та блоків вони здійснюють свою роботу тільки в період виборчих компанії, політики вже дискредитували себе і свої партії тому громадяни з кожним роком все менш і менш цікавляться виборами різних рівнів. У громадян пропадає довіра до політиків, зате стрімко зроста довіра до громадських організації особливо місцевого рівня, так як вони здійснюють свою роботу незалежно від зміни влади, від виборчих компаній, здебільшого не заангажовані в політиці

Таким чином місцева громадська організація є останньою допомогою для громадянина, з цього і падаючий рейтинг політичних партії та зростаючий громадських організації. Звичайні громадяни вже достатньо розчаровувалися в політичних партіях і обіцянках яки вони щедро роздають на передодні виборів, а кожна людина за своєю душевною специфікою хоче вірити у краще, тому і зроста підтримка громадських організації де кожному громадянину звернувшемуся до них з якоюсь проблемою приділять час, намагатимуться допомогти у вирішенні його проблеми.

Тому ідея нашої організації намагатися внести зміни до Закону про місцеві вибори. Крупні політичні сили практично монополізували владу на Всеукраїнському та місцевих рівнях тому ми розуміємо що дуже складно буде внести подібні зміни, але нема нічого не можливого.

Якщо ці зміни масштабно роз’яснити населенню через ЗМІ ми практично змусимо крупні політичні партії їх прийняти, інакше ті політичні сили які не підтримають цих змін викликають великий негатив с боку громадськості, а це їх знищить. Таким чином ми можемо розпочати координальні зміни в виборчому законодавстві і розпочати їх з місцевих Рад, більшої демократії і не варто очікувати. До місцевих Рад будуть потрапляти люди які користуються найбільшою громадською підтримкою в містах, селах та обласних радах які не дискредитовані будь якими партіями, це також сприятиме руйнуванню вертикалей політичних партій у місцевих радах, коли один партійний міський чиновник бере хабарі, обласний його прикриває, а обласного прикривають у Києві.

Ця роками сформована корупційна вертикаль не зруйнується ні яким другим чином, які б антикорупційні програми не намагалася втілити в життя влада. Система не може боротися сама проти себе, як і влада не може боротись сама проти себе, це не піддається ні якій логіці. Існуючу систему може зруйнувати тільки друга більш демократична система та яка ініціюється самими громадянами, і чим більше буде можливості громаді контролювати владу тим менше в ній буде корупції.

Це дуже масштабний проект він потребує детального вивчення, його реалізація потребує участі всіх зацікавлених громадських організації країни, потрібно створити координаційну Раду яка детально розробе план заходів, бюджет проекту, графік зустрічей з представниками громадських організації по всіх областях, розробити та роздрукувати роздатковий матеріал, ініціювати подібні зміни. Реалізувати цей проект можливо протягом 1-2 років все залежить від розробленого плану дії. Такий масштабний проект ще не мав аналогів в Україні та і в інших державах. До реалізації цього проекту можливо залучити значну кількість благодійних фондів, міжнародних фондів та коштів підприємців оскільки втілення цього проекту у життя це можливість зробити великий крок на шляху до дійсної демократії в нашій державі, а також вирішити проблему корупції в органах влади з якою наша країна бореться з моменту її заснування.

Реалізація проекту матиме велике значення не тільки для України, а можливо надасть приклад і іншим державам, це може надати проекту міжнародного значення.

Голова правління Донецької обласної громадської організації «Рідна країна»

Володимир Ржавський

Вы можете отслеживать комментарии к этой записи с помощью RSS 2.0. Вы можете оставить комментарий, или использовать trackback с вашего сайта.

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.