Працею своєю все здобудемо

МЫ – СВОБОДНЫЕ ТРУЖЕНИКИ!
Мы объединяемся для защиты своего права на свободный труд!
Мы объединяемся для защиты права на свободный труд каждого, кто трудом хочет накормить себя и свою семью!
Мы твердо знаем, что свободный труд гораздо производительнее, лучше и приятнее чем труд «из-под палки».
Мы твердо знаем, что свободный труд не имеет ни чего общего с «бизнесом» чиновника.
МЫ ОТВЕЧАЕМ ЗА РЕЗУЛЬТАТЫ СВОЕГО ТРУДА ПЕРЕД ПОТРЕБИТЕЛЕМ И СВОЕЙ СОВЕСТЬЮ, А НЕ ЧИНОВНИКОМ!
МЫ ЗА ЧЕСТНУЮ КОНКУРЕНЦИЮ МЕЖДУ НАМИ ТРУЖЕНИКАМИ, КОНКУРЕНЦИЮ ЗА ПОТРЕБИТЕЛЯ.
МЕЖДУ НАМИ ТРУЖЕНИКАМИ С ВОСТОКА И ЗАПАДА, ЮГА И СЕВЕРА НЕТ ПРОТИВОРЕЧИЙ.
Ми – активні громадяни України — підприємці і заробітчани, фермери і одноосібники, студенти і вчені, перевізники і зв’язківці, хлібопекарні і молочники , будівельники та деревообробники, або в загальному ті, хто своїми руками, розумом , завзяттям та своєю працею піднімають престиж і силу України, престиж і гордість Громадянина України;
Ми – це громадяни України, які прагнуть від держави одного НЕ ЗАВАЖАЙТЕ НАМ ПРАЦЮВАТИ!!! НЕ заважайте нам самім відповідати за наслідки своєї праці!!!
Так хто та ДЕРЖАВА яка заважає працювати? То чиновник, який на підставі їм же розробленого законодавства, вимагає з нас безліч узгоджень, дозволів, довідок на те щоб почати або продовжувати працю. І з кожним роком зростає кількість як чиновників так і узгоджень, дозволів, довідок … А кому з цього користь окрім самого чиновника? І все законно!!!
Якби цей тягар в особі чиновників хоча б навпіл, (до рівня 90-х), то МИ добре нагодуємо не тільки себе і свою родину а й пенсіонерів, інвалідів і всіх хто не в змозі особисто працювати а ще залишиться томуж чиновнику.
МИ і не хто інший зробить ДЕРЖАВУ ЗАМОЖНОЙ. Заможна держава – це насамперед заможній працівник а не заможний чиновник!!!
Нажаль Україна сьогодні – приватна держава Чиновника, якому належить народ.
Не в змозі політик чи чиновник нагодувати і одягти пенсіонерів бо вони не сіють і не шиють. Вони в змозі тільки зробити перерозподіл того що МИ виробили. А якби нам не заважали працювати, то МИ зробимо на багато більш користі і собі і людям!!!!!!!!!!
Ми — це громадяни , які вважають паразитування на тілі українського народу найбільшим злочином і найбільшою ганьбою перед суспільством , перед пам’яттю дідів та майбутнім онуків.
Ми – це свідомий, патріотичний та відповідальний перед Богом та народом прошарок суспільства, свідомий свого нелегкого але відповідального завдання : творити з народу єдину, об’єднану ціллю спільноту.
То государство, из которого мы все вышли, было патерналистским. В нем не было место свободному труженику. К.Маркс называл патерналистское государство частной собственностью чиновников. Задача — забрать государство из их частной собственности, превратить чиновника в технического исполнителя государственных функций.
Мають бути скасовані всі норми регулювання, що не спираються на закон. Спроби чиновників створювати нові норми через підзаконні акти, має переслідуватись в карному порядку. Норми законів, що регулюють санітарні, протипожежні заходи, захищають споживачів мають бути переглянуті і стосуватись лише випадків прямої загрозі здоров’ю та життю громадян. В інших випадках відносини мають регулюватись самими учасниками ринку, громадськими організаціями.
Боротьба с корупцією – це, в першу чергу, забезпечення виконання своїх функцій чиновниками.
Відповідальність чиновника за використовування не задекларованих сум, за доходи окрім державної служби мають змінити систему.
Невиконання чиновниками своїх обов’язків, розширення свої повноважень має переслідуватись в карному порядку.

МИ ГЛИБОКО ВПЕВНЕНІ ЩО ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ, І САМЕ ЖИТТЯ, ЗАБЕЗПЕЧУЕТЬСЯ ТІЛЬКИ НАПОЛЕГЛИВОЮ ПРАЦЕЮ, А НЕ ПІЛЬГАМИ, ДОТАЦІЯИМИ, БЕЗКОШТОВНИМИ ПОДАРУНКАМИ, «ДЕШЕВИМ ГАЗОМ» та інше.
Поки громодяни будуть сподіватись на «доброго» дядька який їх нагодуе «дешевим» в обмін на їх покірність та прихильність до того вони будуть жебраками у своєму домі!!!
Працею своєю і любов’ю збудуємо щасливе життя!!!

Працювали:

Петро Камінь
Володимир Рапопорт
Володимир Сергієнко
Анатолій Ковальов

Доповнення:

НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ ЦЕ:
— суспільство в якому кожна людина живе и шанується виключно за результатами своєї праці;
— суспільство в якому не один прошарок населення не може існувати за рахунок експлуатації інших;
— суспільство в якому втілено в життя гасло: «Я никогда не обращу тебя в рабство», «Я никогда не обложу тебя несправедливым налогом» — вот формула, в соответствии с которой образуется нация.

Володимир Сергієнко

Вы можете отслеживать комментарии к этой записи с помощью RSS 2.0. Вы можете оставить комментарий, или использовать trackback с вашего сайта.

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.