Про організацію

Громадська Організація «Рідна країна» створена для захисту законних інтересів громадян. Потенціал організації це її актив – ініціативні творчі та громадсько-активні люди. Організація має зв’язки з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, ЗМІ, громадськими організаціями як в Донецькій області так і в Україні.

Члени організації ініціатори розслідувань ряду корупційних діянь у Донецькій області. Неодноразово брали участь в семінарах присвячених боротьбі з корупцією у тому числі і за проектом «Гідна Україна». Брали участь у семінарі (круглому столі) за темою «Донецька область – рік після виборів» 2006 рік. Учасники круглого столу на тему: «Безпека дорожнього руху в місті Краматорськ», організованого «Комітетом виборців України» 2008 рік. Одні із ініціаторів круглого столу в Донецькому медіа центрі з запрошенням керівників обласного МВС, СБУ та прокуратури України на тему: «Корупція в вищих навчальних закладах» 2008 рік. Керівник громадської організації – підтримав акцію по розміщенню в вищих навчальних закладах скриньок довіри для студентів. Приймали участь у оцінюванні переваг і недоліків незалежного тестування у школах 2008 рік. Підтримуємо стосунки з регіональними ЗМІ, та громадськими організаціями Донецької області. Маємо велике бажання максимально зменшити корупцію в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також довести до громадян реальну картину зловживань серед чиновників.  Наша громадська організація «Рідна країна», брала участь у реалізації проекту «Тотальна акція в підтримку права громадян на отримання інформації в Східній Україні» реалізувати який ми допомагали Луганській обласній філії української студентської спілки «Студентське Братство Луганської області». Брали участь у тренінгах: «Як впровадити соціальну відповідальність в організації» 2009 рік.

Приймали участь у обговореннях  проектів ОБСЄ в Україні: «Громадянське суспільство – дослідження найкращих міжнародних практик» та «Сприяння розробці інституціональної бази фінансування громадянського суспільства в Україні» 2010 рік. Були учасниками багатьох круглих столів які проводились в Донецькій області та Україні вцілому.

Організація реалізувала наступні проекти – «Стан реалізації права на доступ до інформації про діяльність влади в Донецькій області», «Оскарження неправомірних дій органів виконавчої влади в судах», «Оскарження в судах ненадання інформації на запити, що становлять суспільний інтерес», «Захист трудових прав найманих працівників м. Краматорська від свавілля роботодавців», «Захист права дітей на якісне харчування в закладах дошкільного виховання в місті Краматорськ».

У грудні 2010 року допомогли заснувати Краматорську профспілкову організацію підприємців «Єдність» — котра об’єднала всіх ринкових торгівців міста Краматорськ (близько 600 малих підприємців). Організовували поїздки підприємців на «Податковий майдан», були учасником автопробігу який організовувала Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу, керівник організації — член ради Асамблеї представляє в ній Донецьку область. Співзасновник всеукраїнського громадського руху «Вільний простір».

Також на початку 2011 року стали одним із організаторів «Краматорського клубу підприємців», який об’єднав представників малого та середнього бізнесу міста Краматорськ. З підприємцями клубу відвідали Міжнародний конгрес підприємців який відбувся у місті Харкові 28 квітня 2011 року. Постійно допомогаємо в проведенні навчальних семінарів для підприємців міста.

12 серпня 2011 року керівник організації відвідав круглий стіл: «Пенсійна реформа: дійсність і публічна альтернатива», який відбувся у місті Львові (Львівський прес-клуб).

В 2015 році наша організація при підтримці ПРООН і Уряду Японії заснували учбово — консалтингову IPTV мережу «Підприємці Донбасу».

30 червня на кладовищі села Дмитрівка Слов’янського району встановлено пам’ятник, виготовлений за рахунок бюджету міста Краматорська, жителю міста Івану Пантелєєву, трагічно загиблому на Майдані 20 лютого 2014 року. Надгробок виготовив і встановив один із побратимів загиблого героя, а замовником виступила Краматорська міська рада. Це найменше що могли зробити краматорці в пам’ять про подвиг Івана Пантелєєва.

23 серпня у м. Краматорську, в сквері ім. Т. Шевченка., відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора та покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзарю з нагоди Дня Державного Прапора України. У заході взяли участь міський голова А. Панков, заступник голови Донецької облдержадміністрації Є. Вілінський, депутати міської ради,  представники органів місцевого самоврядування, активісти громадських , релігійних організацій міста, військовослужбовці Збройних  Сил України, мешканці міста, ЗМІ.

6 вересня у м. Краматорську, в Сквері Героїв біля Вічного Вогню, відбулися урочисті заходи з покладанням квітів, присвячені 73-й річниці визволення Краматорська та Донбасу від фашистських загарбників. В заході взяли участь міський голова А. Панков, його заступники, представники органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, керівники та члени трудових колективів підприємств, організацій та установ міста, представники громадських організацій, учнівська молодь, ветерани Другої світової війни, мешканці та гості Краматорська.

2 грудня відвідання всеукраїнської інформаційно-просвітницької компанії НАЗК та Програми розвитку ООН «Конфлікт інтересів: треба знати!», захід відбувся у приміщенні Краматорської міської ради.

11 березня відвідання презентації та обговорення волонтерського проекту краматорських ІТ-спеціалістів «Система електронних звернень до депутатів Краматорської міської ради».

21 березня відвідування «Схід-Експо 2017» комплекс заходів для власників бізнесу, представників бізнес — інфраструктури, міжнародних організацій, місцевих та загальнонаціональних органів влади, спрямованих на розвиток підприємницької діяльності в Донецькій і Луганській областях, що відбулося у місті Краматорськ.

30 березня, відвідали захід в рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ», долучитись до публічного обговорення ключових проблем чинних виборчих правил і системи прийняття рішень на місцевому рівні в Україні. Захід відбудеться у Краматорському Антикризовому медіа-центрі (вул. Марата,1) і зібрав представників місцевої влади та політичних осередків, громадських організацій, медичних спільнот та журналістів.

30 березня, відвідали публічну дискусію «#ВиборчаРеформаChallenge», організатором якої виступає Громадянська мережа ОПОРА спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES). Захід відбувся за адресою вул. Ярослава Мудрого, 48а, конференц-зал Торгівельно-промислової палати (третій поверх).

З 31 березня по 2 квітня відвідали цикл семінарів «Школа Євроатлантичної Солідарності» місто Київ, пройшовши навчання в рамках першого етапу.

8 травня, відвідання учасників бойових дій (ветеранів).

9 травня, участь у покладанні квітів до монументу «Родина мать» з нагоди дня Перемоги.

13 травня, організаційна участь у встановленні пам’ятного знака загиблим воїнам – десантникам у селищі Маячка.

14 травня, участь у заходах до Дня Европи.

16 травня, прийняли участь у обговоренні стратегії інформаційної реінтеграції окремих територій на Сході України, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та територій, прилеглих до району проведення антитерористичної операції. Захід відбувся в Антикризовому медіа центрі.

З 26 травня по 28 травня відвідали цикл семінарів «Школа Євроатлантичної Солідарності» місто Одеса, пройшовши навчання в рамках другого етапу.

3 червня відвідали — Фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну» в Краматорську.

9 червня відвідали Форум місцевих депутатів «Посилення місцевої демократії», захід відбувся у місті Київ (колонна зала Київради).

23-25 червня відвідали семінар «Ефективність місцевого самоврядування в умовах децентралізації», програма організована Інститутом Політичної Освіти за підтримки фонду Шумана, що відбувся в місті Київ.

Протягом року співпраця над Статутом територіальної громади міста Краматорськ та Слов’янськ.

Також протягом останнього року представники організації приймали безпосередню участь у організації та проведенні круглих столів з проблемних питань ВПО у різних містах країни, зокрема у місті Слов’янськ, та проведенні підсумкової прес-конференції у місті Київ (ІА «Укрінформ»).

Всі відносини наша організація встановлює на принципах порядності та чесності між всіма партнерами, тим і отримала повагу як одна з найкращих в Донецькій області.

Обсуждение закрыто.